dodano: 20-03-2013, autor: Sławomir Wichura
kategorie artykułu: Kupowanie nieruchomości, Mieszkania

Słoneczny Ołtaszyn – Drugi Etap Prestiżu

Słoneczny OłtaszynPrzestrzeń dla rodziny w prestiżowym sąsiedztwie. To najkrótszy opis tego, co dostaną klienci kupujący mieszkania na Osiedlu Słoneczny Ołtaszyn.

Wygodnych, przestronnych mieszkań jest w sumie 42. Są wśród nich modne w ostatnim czasie lokale z antresolą, a także rodzinne z ogródkiem.

Wszystkie znajdują się na Osiedlu Słoneczny Ołtaszyn położonym we wrocławskiej dzielnicy Krzyki. To lokale dwu, trzy i czteropokojowe w wersjach z aneksem kuchennym.

 

Prestiżowe osiedle, wygodna lokalizacja

 

Miejsce zostało wybrane nieprzypadkowo. Położone jest w dobrym sąsiedztwie, w pobliżu ciągów komunikacyjnych, którymi dostać się można zarówno do centrum Wrocławia jak i na autostradę, a z niej w dowolne miejsce w Europie. Tym, którzy nie używają samochodu dojazd do pracy czy szkoły zapewnia komunikacja publiczna – przystanek znajduje się 250 m od osiedla.

 

Wrocław Krzyki – mapa

 

Co jeszcze jest w okolicy? Przede wszystkim podstawowa infrastruktura: przedszkole, do którego można dojść w trzy minuty i szkoła odległa o piętnaście minut spacerem. Jest też boisko, na którym mieszkańcy osiedla zadbać mogą o kondycję fizyczną oraz lekarz rodzinny, który pomoże w razie choroby. Kilka minut drogi samochodem znajdują się dwa duże centra handlowe, a także kino.

 

 

Duże powierzchnie, wygodne mieszkania

 

Wszystkie mieszkania na Osiedlu zaprojektowane zostały tak, aby jak najlepiej dopasować się do potrzeb nowych właścicieli. Lokale z antresolą mają sporą powierzchnię, którą wykorzystać można na różne sposoby. Dzięki dodatkowemu poziomowi ich dynamiczni mieszkańcy mogą oddzielić przestrzeń prywatną od tej, w której będą przyjmowali gości.

 

 

antresola

Sypialnia urządzona w antresoli

 

Z kolei lokale przeznaczone dla rodzin charakteryzują się sporym metrażem (od 61 m2) i świetnym rozkładem. Te, które znajdują się na parterze mają przestronny ogródek, w którym można urządzić przyjęcie urodzinowe dla dziecka lub po prostu usiąść z kawą przy stoliku na trawie.

 

 

wnętrze

Przykładowa aranżacja wnętrza

 

Drzwi otwarte – ostatni raz 23 marca!

 

Ci, którzy chcieliby już teraz obejrzeć mieszkania, mogą korzystać z organizowanych przez inwestora Dni Otwartych. Te odbywają się w każdą sobotę. Ostatni raz – 23 marca. W trakcie tego wydarzenia można będzie porozmawiać o mieszkaniach, dowiedzieć się więcej na temat zasad funkcjonowania osiedla i wsparcia w pozyskiwaniu finansowania.

 

Materiał prasowy Osiedla Słoneczny Ołtaszyn we Wrocławiu.

 

Tagi: , ,

2 komentarze do wpisu “Słoneczny Ołtaszyn – Drugi Etap Prestiżu”

 1. AdaNo Gravatar mówi:

  ładnie to wygląda, ale za taką aranżację to pewnie 2x cena mieszkania wychodzi??

 2. Sławomir WichuraNo Gravatar mówi:

  Zależnie od oczekiwań, elementy aranżacji mogą kosztować sporo. Ale bez problemu można urządzić mieszkanie mniejszym kosztem – wystarczy odrobina inwencji.
  W przypadku nowego mieszkania odpada nam też niekiedy bardzo kosztowny remont…

  W przypadku samego Ołtaszyna warto też rozważyć promocję, gdzie za mieszkanie wykończone “pod klucz” płacimy jak za stan deweloperski:
  http://oltaszyn.com/pl/Aktualnosci/Promocja-na-zakonczenie-I-etapu
  http://oltaszyn.com/pl/Opis-Mieszkan/Mieszkania-Pod-klucz

Dodaj swój komentarz!

Budownictwo dla laika?


Planujesz, budujesz, remontujesz, urządzasz dom... wszystko to wymaga pieniędzy, czasu oraz wiedzy.
Z naszym serwisem poszerzysz swoje wiadomości we wszystkich dziedzinach budownictwa - od wyboru działki, przez dobór materiałów budowlanych, aż po zgranie detali architektury wnętrz w Twoim nowym domu.

Owocnej lektury!